Witamy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty wynajmu pokoi gościnnych w ”Porębówce”. Pokoje gościnne "Porębówka" to miejsce, gdzie wypoczniesz i będziesz miał okazję na własne oczy podziwiać oszałamiające piękno Szczawnicy oraz Pienin. Dokładamy wszelkich starań, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z urlopu.

Szczawnica

Szczawnica słynie jako miasto uzdrowiskowe już od prawie dwóch wieków. Niezwykły klimat, piękne widoki oraz sympatyczni ludzie sprawiają, że ściągają tutaj osoby, które  pragną  załagodzić dolegliwością związane z układem pokarmowych oraz oddechowym, a także wypocząć.

Przyroda górska, masyw Pienin  i świeże powietrze to nie jedyne atrakcje na terenie Szczawnicy. Słynie ona ze spływu Dunajcem, spływów kajakowych, długich tras rowerowych, a także pieszych. Ponadto w okresie zimowym zmienia się w prężnie działającą bazę narciarską i snowboardową.

„Porębówka” to niezwykłe miejsce zlokalizowane 15 minut spacerem od ruchliwego centrum i przejścia granicznego ze Słowacją. Znajdziesz u nas urokliwe pokoje 2,3,4-osobowe wraz z łazienką, telewizorem oraz lodówką.

Wypróbuj na własnej skórze niezwykły klimat Szczawnicy i zaplanuj swój urlop w górach. Z pewnością szybko zakochasz się w Pieninach, górskiej przyrodzie oraz Dunajcu! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

tl_files/porebowka/images/img/kalendarz-2.png